Martini Bar ny sponsor

Det er med stor glæde, at bestyrelsen kan oplyse, at der er indgået aftale med Martini Bar Borups Alle 233, 2400 NV omkring sponsorering af klubbens 2. senior hold. Det betyder, at holdet fra turneringsstart i Serie 1 vil være flot klædt på med tøj fra klubbens nye sponsor.

Martini Bar har gennem den senere tid skiftet koncept, og er i dag ved at udvikle sig til bydelens førende sports bar. Her kan man se fodboldkampe med vennerne eller blot få en hyggesnak eller en pot billard.

Stedet har løbende forskellige arrangementer og allerede lørdag den 10.01.2015 kl. 20:00 er der live musik på Martini Bar med orkestret Bodega Rock.

 Så støt klubbens sponsorer, de støtter vores alle sammen BK Union

Be the first to comment

Leave a Reply

Din email adresse vil ikke blive vist offentligt.


*